x
Maršrutai po istorines Kauno vietas

Pažinkite Kauną gyvai ir aplankykite jo istorines vietas, bylojančias apie Kauno istorijos turtingumą ir įvairiapusiškumą. Pateikiami teminiai maršrutai „Kauno miesto dvarai ir dvareliai“, „Lietuvos valstybingumo ženklai Kaune 1918–1940 m.“ Kauniečiai ir miesto svečiai kviečiami gyvai susipažinti su miesto istorija, aplankyti istorines Kauno vietas. Kiekvieną teminį maršrutą sudaro keliolika objektų (pastatų, aikščių, paminklų ir kt.), pateikiami jų aprašymai ir įvairių laikotarpių nuotraukos. Teminius maršrutus galite atsisiųsti pdf formatu ir atsispausdinti. Įdomiai ir turiningai praleiskite laisvalaikį, geriau pažindami Kauno praeitį, ar surengę ekskursiją savo draugams.

Vytėnų dvaro rūmai. 2012 m. [KAVB]

Kauno miesto dvarai ir dvareliai
45 km
Aukštosios Fredos dvaras–Aukštosios Panemunės dvaras

Teminiame maršrute „Kauno miesto dvarai ir dvareliai“ pristatome išlikusius (iš dalies išlikusius) Kauno mieste esančius dvarus ir dvarelius, liudijančius apie kadaise klestėjusią dvarų kultūrą.

Daugiau

Lietuvos Respublikos prezidentūra. XX a. 4 deš. Fotogr. M. Pranckūnas [KAVB]

Lietuvos valstybingumo ženklai Kaune 1918–1940 m.
9 km
Prezidentūra–Karininkų ramovė

Minėdami Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį (1918–2018 m.) pristatome teminį maršrutą apie Lietuvos Respublikos (1918–1940 m.) valstybingumo ženklus Kaune.

Daugiau
Turite klausimų ar pasiūlymų?
Parašykite mums žinutę

Jei atradote netikslumų ar norite pateikti papildymų, savo pastebėjimus prašome parašyti mums, užpildant šią formą: